KURULUM

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları’nın uygun lokasyonlarda, ihtiyaca yönelik olarak ve standartlara uygun bir şekilde kurulumlarını sağlıyoruz.

MEKANİK KORUMA

Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının araçlar, hava şartları, ortam şartları gibi dış etkenlerden etkilenmesini önlemek için şarj istasyonu kurulumu projelendirilirken risk analizi yapılarak oluşabilecek tüm risklere karşı önlem alınarak projelendirilmeli ve kurulum buna uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Araçlardan

ELEKTRİKSEL KORUMA

Elektrik kaynaklı oluşabilecek tehlikelerde hem şarj istasyonlarını hem kullanıcıları hem de elektrikli araçları korumak için uluslararası standartlara göre kurulum gerçekleştirilmelidir.

 • Şarj İstasyonu gücüne uygun şalterler,

 • Şalter değerine göre kablo kesitleri,

 • Elektriksel koruma için AC ve DC Kaçak Akım Röleleri,

 • Şarj Kontrol Üniteleri,

 • Aşırı Gerilim Koruma için Parafudrlar kullanılmalı.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kurulum 94%
Teknik Servis 88%
Periyodik Kontrol 97%

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Haftaiçi9:00 – 18:00
Cumartesi9:00 – 13:00
Pazar ——

0539 873 86 16

KONFORLU SÜRÜŞ, VERİMLİ TÜKETİM

Elektrikli Araçlar konvansiyonel tipte motorlar yerine elektrik tahrikli motorlar kullanırlar. Elektrikli motorlarda gürültü, sarsıntı olmaz. Konvansiyonel motorların binlerce parçası olduğundan arıza çıkarma ihtimalleri kat kat daha fazladır. Elektrikli motorlarda konvansiyonel motorlara nazaran çok daha az sayıda motor parçası olduğundan arıza çıkarma ihtimalleri de o kadar düşüktür ve bakımları çok kolaydır yüksek araç bakım ücretleri ödemezsiniz. Elektrik motorlarının verimleri %95 ler seviyesindeyken konvansiyonel motorların %20 – %40 seviyelerindedir. Enerjinin büyük çoğunluğu ısı olarak dışarı verilir.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ile ilgili bilgi almak için hemen formu doldurun.

  TELEFON

  0212 963 0824

  E-POSTA

  info@evosarj.com

  ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

  9:00 – 18:00

  TELEFON

  0212 963 08 24

  E-POSTA

  info@evosarj.com

  WHATSAPP

  0539 873 86 16